Всі адреси 6
  Всі адреси 6

  Терапия

  Цілодобова робота
  Ні
  Онлайн-консультації
  Уролог онлайн, Гінеколог онлайн, Ендокринолог онлайн, Репродуктолог онлайн, Генетик онлайн
  Виклик лікаря додому
  Ні

  Ціни

  Терапія / Консультації
  Первинна консультація терапевта 
  990 грн.
  Повторна консультація терапевта 
  790 грн.

  Отзывы39

  Ольга
  Хочу подякувати Володимиру Володимировичу за його допомогу в нашій ситуації . Вісім років безпліддя ,під час яких ,перен...есено 3 операції . Був період коли вже "руки опускалися ", вже майже не було надії. Після третьої операції мені рекомендували робити ЕКЗ. Дуже важко обирати клініку, коли в цьому не розбираєшся , але дякувати Богу нам порадили клініку "Мати та дитина" та лікаря Котліка В.В. Володимир Володимирович лікар від Бога. На кожному прийомі , все завжди чітко, зрозуміло , в мене навіть сумніву не було що все буде добре. І я маю позитивний результат лікування з першої спроби . Я безмежно вдячна за допомогу . Персонал клініки ввічливий , доброзичливий . Адміністратор попередила про додаткові витрати , під час підписання договору , тобто все було зрозуміло і ми розуміли які витрати нас чекають . В клініці є ще одна приємність , оплата договору частинами .А головне , що клініка націлена на результат самого ЕКЗ , а не на їх кількість.
  Виктория
  Это врач, который сыграл в нашей семье огромную и решающую роль! 10 лет мы не могли с мужем забеременеть, и за 10 лет мы... обошли огромное количество врачей, поэтому мне было с кем сравнивать. Ольга Владимировна понравилась всем - компетенцией, вниманием и оптимизмом, а самое главное - это единственный врач, который взялся за наш сложный случай. Результат - наш сын на руках!
  Марина
  Лучший врач -это заведующий отделением Радько Виталий Юрьевич!!! Самый умный и человечный! Ответил на все вопросы-четко ...и понятно! Пришли по рекомендации друзей, у которых уже бегает малыш! И остались! Очень рады что попали к Виталию Юрьевичу!
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Терапия
  Киев, ул. Юрия Литвинского, 54/15
  Укажите адрес места, на которое хотите оставить отзыв
  Добавить фото
  ТОВ «НЕОМЕД 2007»
  Юридический адрес: 04123, Київ, Западинська, буд. № 9а, кв.12
  УНП: 348185326565
  На правах рекламы
  Этот сайт использует cookies
  Понятно